قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

دانشجویان زبان جهاددانشگاهی کرمانشاه

دانشجویان زبان جهاددانشگاهی کرمانشاه
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 

محل درج آگهی شما
 
نوشته شده در تاريخ توسط  گردانندگان وبلاگ
  معرفي دوره هاي پيشرفته زبان آموزي با جديدترين كتابهاي

 آموزشي زبان در مدرسه زبان جهاد دانشگاهي كرمانشاه
 
آموزش كامل اين دوره ها شامل 12 ترم مي باشد كه براي اولين بار در سطح شهر كرمانشاه

 توسط معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي كرمانشاه و بوسيله اساتيد برجسته هيات هاي علمي

 دانشگاهي زبان انگليسي  تدريس مي شود

 

  
 دوره های زبان مرکز آموزش جهاد دانشگاهی
 
سال 13۹۰ 
 
 

 

دوره های آموزشی بزرگسالان

 

کتاب

عنوان دوره

تعداد ساعات

تعداد جلسات

TOP NOTCH

FUNDAMENTALS A

46

23

FUNDAMENTALS B

46

23

TOP NOTCH

TOP 1A

52

26

TOP 1B

52

26

TOP NOTCH

TOP 2A

52

26

TOP 2B

52

26

TOP NOTCH

TOP 3A

52

26

TOP 3B

52

26

SUMMIT

SUMMIT 1A

52

26

SUMMIT 1B

52

26

SUMMIT

SUMMIT 2A

52

26

SUMMIT 2B

52

26

 

دوره های آمادگی آزمون TOEFL

 

BARRON`S

READING - LISTENING

60

30

STRUCTURE

20

10

WRITING

40

20

 

دوره های آمادگی آزمون IELTS

 

INSIGHT INTO IELTS

LISTENING - SPEAKING

60

30

IELTS CAMBRIDGE TESTS

REDAING - WRITING

60

30

 

دوره های آموزشی کودکان و خردسالان

 

STARTER

HIP HIP HOORAY

40

20

1

HIP HIP HOORAY 1

44

22

2

HIP HIP HOORAY 2

44

22

3

HIP HIP HOORAY 3

44

22

4

HIP HIP HOORAY 4

44

22

5

HIP HIP HOORAY 5

44

22

6

HIP HIP HOORAY 6

44

22

 
نمایش طرح جلد كتابهاي اصلی  Top Notch & Summit
      

 لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید.

لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید.

Top Notch   TOP 1B

Top Notch   TOP 1A

Top Notch   Fun B

Top Notch   Fun A

لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید.

Top Notch TOP 3B

Top Notch   TOP 3A

Top Notch   TOP 2B

Top Notch   TOP 2A

لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید. لطفاً از کپی کردن تصاویر خودداری فرمائید.

SUMMIT   2B

SUMMIT   1B

SUMMIT   2A

SUMMIT   1A

هرگونه کپی برداری از

تصاویر کتابها بدون ذکر

منبع ممنوع است.

WWW.JDKULT.BLOGFA.COM
 

                         
 

 

 

تمرین های تاپ ناچ در اینترنت

تاریخ درج: 2010-08-30

قابلیت انجام تمرین های کتاب تاپ ناچ به صورت هدفمند با نظارت استاد در اینترنت فراهم گردید.

کاربران پس از تهیه کارت دسترسی همراه با کتاب، می توانند در فضایی مشابه با کلاس اصلی، تمرین های آنلاین مرتبط با کتاب را زیر نظر استاد خود به انجام برسانند.
دسترسی به منابع تمرینی گوناگون از کتاب اصلی، کتاب مدرس، مکمل های آموزشی و تمرین های تهیه شده توسط استاد، از اصلی ترین کاربردهای این محصول آنلاین می باشد.
همچنین می توان به امکاناتی نظیر تصحیح تمرین ها توسط سیستم، ارائه گزارش های جمعی و فردی جهت کمک به اساتید، ارائه نتایج لحظاتی پس از اتمام تمرین توسط زبان آموز، و قابلیت مکاتبه استاد با زبان آموزان، خانواده و بالعکس اشاره نمود.
این انتشارات با همکاری پیرسون لانگمن نسبت به تهیه کارت های دسترسی کاربران جهت استفاده از این قابلیت اقدام نموده است که به زودی در اختیار موسسات قرار خواهد گرفت.

  پیوند های بیرونی:
برای کسب اطلاعات بیشتر به www.mytopnotchlab.com مراجعه کنید

گواهينامه‌ها
گواهینامه تکمیل دوره

توضيحات:

آموزشگاه هایی که همکاری نزدیکی با انتشارات غزال دارند و از کتابهای اوریجینال پیرسون-لانگمن استفاده می کنند، می توانند دانش آموزان خود را که موفق به تکمیل سطوح خاصی از دوره های آموزش زبان می شوند، برای دریافت گواهینامه به انتشارات غزال جوان معرفی کنند. گواهینامه ها توسط دفتر پیرسون-لانگمن در ایران و موسسه آموزش زبان مهر و امضاء شده، به دانش آموز اهداء می شود.
در خصوص کتابهای بومی سازی شده در ایران توسط انتشارات غزال جوان و مشخصاً کتابهای تاپ ناچ، با دانش آموزانی که چهار سطح اول این کتاب (Top Notch 3B) را به اتمام برسانند، گواهی نقره ای، و دانش آموزانی که دو سطح آخر پیشرفته این دوره آموزشی
(Summit 2B) را به پایان ببرند گواهینامه طلایی اهداء می شود.

فرمت فایل ارسالی به انتشارات غزال

آموزش رايگان اين كتابها از طريق لينك زير قابل دسترسي است

www.longman.com/topnotch
Top Notch چيست :
  • Top Notch یک دوره 6 ترمی مکالمه زبان انگلیسی است. این دوره مخصوص جوانان و بزرگسالان است و دارای 2 سطح مبتدی ورودی می‌باشد.
  • Top Notch زبان آموز را برای برقراری ارتباط موفق و توام با اعتماد به نفس با جهان خارج اعم از انگلیسی‌زبان‌ها و غیرانگلیسی زبان‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، آماده می‌سازد.
  • Top Notch اثبات کرده‌است که می‌تواند زبان‌آموز را به اوج کارآمدی و شایستگی در گویش به زبان انگلیسی برساند

اجزاي کليدي طراحي سيستم آموزشي Top Notch


درس‌هاي دو صفحه‌اي مختصر و مفيد
هر دو صفحه درسي براي ارائه در يک جلسه آموزشي طراحي شده‌است. هر درس با تبيين شفاف اهداف ارتباطي، آغاز و با تمرين‌هاي کنترل شده و آزاد مکالمه خاتمه مي‌يابد. هر درس کلمات جديد، گرامر و اصطلاحات کاربردي و اجتماعي زبان را در قالب محتواي چهار گانه مهارتي ارائه مي‌کند و فضاي آموزشي را متنوع و شاداب نگه مي‌دارد. تاييد روزانه جريان پيشرفت زبان‌آموز جوان يا بزرگسال احتياج دارد که جريان پيشرفت خود را مشاهده و تاييد کند. در پايان هر جلسه آموزشي Top Notch با تمرين‌هاي کنترل شده و آزاد زبان‌آموز توانايي خود را در استفاده از کلمات جديد، گرامر و زبان اجتماعي اثبات مي‌کند. اين موضوع انگيزه زبان‌آموز براي ادامه آموزش زبان انگليسي تقويت مي‌کند و موجب ارتقاي اعتماد به نفس او در مکالمه دقيق، روان و صحيح مي‌شود.

زبان واقعي
يکي از مهم‌ترين اجزاي ايجاد فهم و بيان درست اين است که زبان‌آموز با مراقبت تمام و به‌صورت موثر و قابل فهم در معرض انگليسي طبيعي و معتبر قرار گيرد. تمامي مدل‌هاي مکالمه‌اي Top Notch داراي اين خصيصه هستند که از محاوره واقعي مورد استفاده مردم اقتباس شده‌اند. کتاب منحصر به‌فرد ”textbook English” فقط براي تبيين گرامر بوسيله مثال‌هاي متنوع نوشته‌شده‌است.

محتواي کاربردي
علاوه بر مجموعه واژگان، گرامر و مکالمات موضوعي کلاسيک، Top Notch شامل تمرين سيستماتيک زبان کاربردي نيز مي‌شود. به عنوان مثال: چگونه به کسي راهنمايي کنيم که بهتر است تاکسي بگيرد يا سوار اتوبوس شود يا اينکه چگونه سر ميز درخواست غذا کند، چگونه از لباس يک نفر تعريف کنيم، چگونه به دوستمان در مورد آخر هفته صحبت کنيم. اينها مواردي از زبان کاربردي است که زبان آموز امروزي آن را مي‌خواهد و به‌آن احتياج دارد.

مکالمات مدل قابل حفظ کردن
آموزش موثر زبان بايد زبان را طوري ارائه کند که قابل حفظ کردن باشد. بازه کاملي از احتياجات ارتباط اجتماعي و کاربردي بوسيله مدل‌هاي مکالمه تمريني برطرف شده است. اين مکالمات تمريني اول مطابق راهنما و سپس در يک قالب آزادتر و شخصي‌تر در هر کلاس بصورت فشرده تمرين و مديريت مي‌شود.

برنامه واژگان با اثرگذاري بالا
به‌منظور اطمينان از فراگيري ماندگار لغات ضروري براي برقراري ارتباط، سيستم Top Notch شامل معرفي دقيق، تمرين و مرور گسترده و سيستماتيک لغات، ترکيبات و اصطلاحات مناسب براي هر سطح يادگيري زبان است. دامنه وسيع تصاوير، عکس‌ها، تعاريف، مثال‌ها و عبارات مفهومي، ترديد زبان‌آموز را در رابطه با معناي يک لغت برطرف ساخته و يک مرجع دائمي درون کتاب براي آمادگي امتحان وي فراهم مي‌کند. مزيت افزوده اين سيستم آن است که مدرسان نياز به جستجو و پيدا کردن عکس‌ها و تصاوير براي ارايه سر کلاس درس نداشته و مجبور به ترجمه مکرر لغات به زبان مادري زبان‌آموزان نيستند.

گرامر پشتيبان زبان‌آموز
گرامر در اين سيستم با رويکردي دقيق، واضح و شناختي با استفاده از فرم‌ها، معاني و کاربرد بيان شده‌است. بدين‌منظور نمودارهايي همراه با مثال‌ها و الگوها ارايه شده‌اند. اين مثال‌ها و الگوها با بکارگيري متوني در سطح فهم زبان‌‌آموز تسهيل گشته‌اند. اين روش کار حدسي را بي‌معني و کار معلمان را در مرحله آمادگي براي درس آسانتر مي‌سازد. بعلاوه نمودارهاي قابل درکي را براي آمادگي آزمون بعنوان مرجع دائمي در اختيار زبان‌آموزان قرار مي‌دهد. بمنظور اطمينان از تکرار کافي، تمامي مراحل آموزش گرامر همراه با تمرين‌هاي مربوطه است.

انگليسي بعنوان يک زبان بين‌المللي
Top Notch زبان‌آموزان را براي تعامل زباني و فرهنگي با انگليسي‌زبان‌ها و غيرانگليسي زبان‌هايي که به زبان انگليسي صحبت مي‌کنند، آماده مي‌کند. انگليسي بيشتر بعنوان يک زبان بين‌المللي تلقي مي‌‌شود تا زبان خاص يک کشور يا منطقه. بعلاوه، Top Notch به زبان‌آموزان کمک مي‌کند تا با آگاهي از مقررات مختلف در فرهنگ‌هاي گوناگون از نظر فرهنگي، فصيح و روان صحبت کنند.

برنامه مفصل شيوه نوشتار (Writing)
کتاب دانش‌آموز Top Notch سيستم شامل يک برنامه براي فن نوشتار است که شامل تمرينات مشکل و مدل‌هاي واضح از مهارت‌هاي نوشتاري لفظي و فني مي‌شود. از جمله اين مهارت‌ها مي‌توان به عبارات پشتيبان (Supporting sentences)، مقايسه و تضاد (Comparison & contrast) و نشانه‌گذاري (Punctuation) اشاره کرد. هر درس شامل تمرين فرآيند نوشتن از پيش‌نويس تا بازبيني مي‌شود.

برنامه مباحثه منحصر بفرد
همه زبان‌آموزان تمايل دارند در مباحثات و گفتگوهاي واقعي شرکت کنند. Top Notch با بکارگيري متد قدم به قدم و منحصر‌بفرد Discussion Builder پا را فراتر از تمرينات رايج مکالمه مي‌نهد. بدين ترتيب زبان‌آموزان براي مباحثات موفق آماده خواهند شد. اين آمادگي منجر به افزايش دقت، فصاحت، پيچيدگي بيشتر اصطلاحات مورد استفاده، بکارگيري لغات بيشتر و به‌روز بودن مکالمات مي‌شود. بمنظور اطمينان از فراگيري نحوه برقراري ارتباط موفق، ديسک منابع معلمان، تمرينات اختياري بيشتري را در زمينه استراتژي‌هاي مباحثه فراهم مي‌کند.

مولفه‌هاي Top Notchکتاب دانش آموز (Student’s book)
کتاب دانش آموز شامل دو قسمت مخصوص تقويت کننده گرامر و تلفظ در انتهاي کتاب و يک CD صوتي کار در خانه ( Take-Home) براي تمرين تلفظ در خانه يا بيرون از خانه مي‌باشد.

ويرايش مخصوص معلمان و برنامه‌ريز درسي
ويرايش مخصوص معلمان و برنامه‌ريز درسي، برنامه درسي کاملي را براي هر جلسه کلاس در اختيار معلمان قرار مي‌دهد. براي هر يک از فعاليت‌ها يک زمان تدريس مشخص پيشنهاد شده تا کار حدسي از برنامه خارج شود. ميان هر نسخه از کتابچه مخصوص معلمان و برنامه‌ريز درسي يک CD رايگان منابع معلمان قرار دارد. بخش‌هاي اختياري و قابل چاپ زير بمنظور شخصي‌سازي شيوه تدريس در اين CD در نظر گرفته شده‌اند:
• استراتژي‌هاي بهبود لغت
• استراتژي‌هاي مباحثه
• استراتژي‌هاي گوش دادن
• استراتژي هاي خواندن
• خودآزمون گرامر
• انگيزاننده‌هاي مکالمه
• تمرينات اضافي مهارت نوشتن
• تمرينات تلفظ
• محاسبه‌کننده سرعت خواندن
• تمرينات اضافي درک مطلب
• سازمان‌دهنده‌هاي گرافيکي


برنامه صوتي کلاسي کامل
برنامه صوتي کلاسي شامل قسمت هاي درک شنيداري، تمرينات ريتم و آهنگ کلام و ترينات تلفظ هدفمند است که روي تلفظ دقيق و قابل درک تمرکز مي‌کند. از آنجا که Top Notch يک سيستم آموزشي براي ارتباطات بين‌المللي است، متکلمان بومي و غير بومي متنوع در اين تمرينات بکار گرفته شده‌اند تا دانش‌آموزان را براي دنياي بيرون از کلاس آماده کنند.

کتاب کار (Workbook )
کتاب کار کاملا مرتبط و تصوير‌سازي‌شده حاوي تمريناتي است که تکرار‌هاي بيشتر و تقويت مفاهيم و مهارت‌هاي زباني داخل کتاب و قسمت مجزاي گرامري را شامل مي‌شود.

بسته کامل ارزيابي همراه با نرم‌افزار ExamView
ده تست پيشرفت به ازاي ده درس، مهارت‌هاي شنيداري، لغت، گرامر، زبان اجتماعي، خواندن و نوشتن را ارزيابي مي‌کنند. اين تست‌ها بسهولت قابل مديريت و بسادگي قابل نمره‌دادن هستند. دو تست کلي مروري، يک تست مياني و يک تست در انتهاي کتاب، ارزشيابي جامعي را فراهم مي‌کنند. در هر يک از اين تست‌هاي مروري يک آزمون مکالمه و يک آزمون نوشتاري در نظر گرفته‌شده‌اند. علاوه بر اين تست‌هاي پيشرفت که قابل فوتوکپي نيز مي‌باشند، نرم‌افزار ExamView معلمان را قادر مي‌سازد تا تست‌هايي را به دلخواه با هر نوع ترکيب از آيتم‌ها سازمان‌دهي کنند و به بهترين وجه نيازهايشان را مرتفع سازند. براي کسب منابع بيشتر براي معلمان و دانش‌آموزان مي‌توانيد به آدرس www.longman.com/topnotch مراجعه کنيد. به اين ترتيب بدون صرف هيچ‌گونه هزينه‌اي مي‌توانيد هرچه بيشتر از مزاياي تمرين زبان انگليسي و محتواي کتاب بهره‌مند شويد.گردآوري : محمد موسوي.: All Right Reservd Copyright © 2009-2013 Powerd By S.Mohammad Mousavi - Iran-19 :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ و متعلق به گروه اینترنتی ایران-19 می باشد | طراحی : محمد موسوی